هتل نيلو تهران


هتل نيلو در خيابان وليعصر در نزديكي ميدان ونك قرار گرفته است. اين هتل با قدمتي ده ساله و با طراحي بسيار شيك و لوكس، فراتر از يك هتل 3 ستاره و حتي در حد سرويس‌دهي يك هتل 5 ستاره، آماده ارائه بهترين خدمات به مسافران هتل نيلو تهران گرامي است. هتل نيلو در سال 1394 مورد بازسازي قرار گرفته و در 5 طبقه طراحي شده و داراي 56 باب اتاق و سوييت است. مجموعه آبي اين هتل و رستوران با انواع غذاهاي متنوع از جمله ويژگي هاي خوب آن است. دسترسي به مركز شهر و وسايل نقليه عمومي نيز باعث شده تا هتل نيلو از موقعيت خوبي برخوردار شود.آدرس : تهران خيابان وليعصر بالاتر از بيمارستان دي ، خيابان هفتم ، خيابان نيلو شمالي، پلاك 3امكانات هتل نيلو تهران شامل : رستوران ، لابي ، آسانسور ، سالن اجتماعات ، اعلام حريق ، خشكشويي ، كافي شاپ ، پاركينگ ، استخر، سونا و جكوزي ، اينترنت در قسمت لابي ، تاكسي سرويس سالن صبحانه هتل نيلو واقع در طبقه همكف (ساعت كاري: 7:00 الي 10:30) رستوران ايتاليائي هتل نيلو واقع در طبقه همكف با ظرفيت 40 نفر (ساعت كاري: نهار 12:30 الي 15:30 ، شام 19:00 الي 22:30) كافي شاپ هتل نيلو واقع در طبقه همكف (ساعت كاري: 24 ساعته) هزينه اقامت هتل نيلو تهران براي كودكان زير 5سال رايگان مي باشد. اتاقهاي اين هتل ظرفيت نفر اضافه ندارد. قوانين كنسلي : اعلام كنسلي در كمتر از 48 ساعت قبل از تاريخ ورود، هزينه شب اول توسط هتل كسر خواهد گرديد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط حفاري | ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴:۲۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل آراميس تهران و هتل آكادمي المپيك


خانه قديمي مشيرالدوله  در حد فاصل خيابان هتل آراميس تهران منوچهري و جمهوري اسلامي در كوچه پيرنياي لالهزار واقع شده و منتسب به حسن پيرنيا ملقب به مشيرالدوله است كه از رجال برجسته دوره قاجار بود. عمارت مشيرالدوله سه طبقه است و مصالح به كار رفته در خانه مشيرالدوله، عمدتاً خشت و آجر است؛ ولي شيوه پوشش در طبقات مختلف متفاوت است. تزئينات خانه مشيرالدوله در نهايت سادگي كار شده و سطوح نماي خارجي آن ساده و يكدست آجر با بندكشي گچي و سطح و داخل بنا نيز عمدتاً صاف و يكدست است. گچبري و فرنگي كاري ايوان شمالي و كاشي كاري اتاق‌هاي زيرزمين بنا مهمترين تزئينات آن را تشكيل مي‌دهند. كاشيهاي به كار رفته در زيرزمين از جنس هتل آكادمي المپيك خشت، با ابعاد بزرگ و منقوش به تصوير شخصيتهاي اساطيري و تاريخي است. خانه مشيرالدوله به لحاظ قدمت و اهميت معماري آن، تحت شماره ۱۸۹۹ در فهرست آثار ملي ايران به ثبت رسيده است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط حفاري | ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴:۱۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل اسكان الوند و هتل برج سفيد تهران


در پايين كوه نقاره خانه شهر ري، آثاري از هتل اسكان الوند يك شهر بر جاي مانده از دوران سلجوقيان به چشم مي‌خورد. بقاياي شهر سلجوقيان به صورت ويرانه‌اي است كه برج و بارويي مخروبه بر روي آن قرار گرفته است. در سال ۱۳۵۰، ويرانه‌هاي شهر سلجوقيان تا حدودي مرمت و بازسازي شد و مورد بازديد ميهمانان خارجي كه براي جشن‌هاي سلطنتي (۲۵۰۰ ساله) به ايران دعوت شده هتل برج سفيد تهران بودند، قرار گرفت. بنا به گفته مردم بومي، شهر سلجوقيان از آن تاريخ تاكنون با ديواره‌هاي آهني مسدود شده و كسي حق ورود به آنجا را ندارد. در قسمت بالايي برج و باروي شهر سلجوقيان، روي كوه نقاره خانه، برج نقاره خانه قرار دارد كه آن هم متعلق به دوره سلجوقيان است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط حفاري | ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴:۱۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل ايبيس تهران


هتل ايبيس تهران در سال 1393 منطبق با استاندارد هاي روز در صنعت هتلداري به بهره برداري رسيد. اين مجموعه نخستين هتل ايبيس تهران گروه از هتل هاي بين المللي فرودگاهي كشور به شمار مي رود كه توسط گروه هتلداري اكور فرانسه ساخته شده است. هتل ايبيس كه در گذشته هتل اكسيس نام داشته است، در مجاورت ترمينال اصلي فرودگاه بين المللي هتل ايبيس تهران امام خميني قرار دارد. اين هتل مشتمل بر 7 طبقه و 196 باب اتاق مي باشد. هتل چهار ستاره ايبيس تهران در سفرهاي كاري و هتل ايبيس تهران تفريحي همواره مورد توجه بوده و با ارائه خدمات مناسب و برخورداري از پرسنل مجرب، رضايت خاطر مهمانان را جلب كرده است. اين هتل با 7 طبقه داراي 196 باب فضاي اقامتي هتل ايبيس تهران مدرن و لوكس با كليه تجهيزات اقامتي و رفاهي مي باشد. هتل ايبيس بسيار مناسب براي مسافراني مي باشد كه هتل ايبيس تهران ميخواهند از امكانات اقامتي و استراحتي قبل و بعد از پروازشان استفاده كنند. امكانات اين هتل شامل: رستوران، كافي شاپ، هتل ايبيس تهران خدمات ويژه معلولين، دوري از شلوغي، ترافيك و آلودگي شهر، فضاي هتل ايبيس تهران سبز اختصاصي، مسير پياده روي، نزديكي به حرم امام خميني، كارتينگ و شهر ري و كادري با تجربه مي شود.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط حفاري | ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴:۰۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

ميدان بهارستان تهران


بناهاي قديمي و مهمي مانند ميدان هتل رامتين و كاخ بهارستان در شهر تهران، تداعي كننده حوادث و ماجراهاي تعيين كننده تاريخ معاصر كشور است. كاخ بهارستان را كه ميرزا حسين خان سپهسالار بنيان گذاشت، بعدها محل مجلس شوراي ملي شد. اين بنا، تنها يادگار آن روزگار است كه اينك در ميدان بهارستان تهران بر جاي مانده است. تنديس وسط ميدان بهارستان تهران، تاكنون چندين بار عوض شده است. ساختمان بهارستان متحمل گلوله‌هاي توپ و دست كم دو آتش سوزي بزرگ شده است. همچنين، ميدان بهارستان تهران شاهد زد و خوردها، ميتينگ‌ها، تظاهرات و تيراندازي‌هاي بسيار و محل ترورهاي سياسي مهم و تاريخ ساز بوده است.سمت شمال ميدان بهارستان تهران، محل باغ نگارستان هتل المپيك تهران فتحعلي شاه قاجار بود كه مدخل آن در جلوي ميدان بهارستان و خود باغ نيز در شمال ميدان بود. در سال ۱۲۸۴ هجري قمري كه شهر تهران را توسعه دادند، اين باغ جزو شهر تهران شد و بعدها زمين آن را قطعه قطعه كردند و ساختمانهاي مختلف در آن ساختند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط حفاري | ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳:۵۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل فردوسي تهران و هتل آساره تهران


باز هم در خيابان هاي تهران حركت مي كنيم و چشممان به قديمي ترين پارك تهران مي افتد. پارك شهر تهران در منطقه تاريخي تهران واقع شده است با وسايل نقيله عمومي به راحتي به آنجا مي رسيم و همچنين وسعت و گونه هاي گياهي بسياري دارد.امام هتل نزديك به اين منطقه هتل فردوسي تهران است. در مركز فرهنگي و تجاري شهر تهران و در محل ميدان امام خميني واقع شده است. نزديكي به بازار بزرگ و مجاورت با دروازه تهران (سر در باغ ملي) سبب شده ميهمانان گرامي تجارت و سياحت را با اقامت در هتل فردوسي تجربه نمايند. هتل فردوسي تهران هم اكنون در 6 طبقه است. بر گرديم به پارك شهر كه موزه صلح درش واقع شده و در سال 1386 توسط اعضاي انجمن حمايت از قربانيان سلاح هاي شيمياي بنيان گذاري شده است.آكواريوم پارك شهر كه در زمان جنگ ايران عراق پناهپاه بوده و امروز در ضلع جنوبي پارك آكواريومي زيبا شده است. اما اگه هتلي كمي دور تر بخواهيم هتل آساره تهران از جديد ترين و مدرنترين هتل هاي شهر تهران با فضايي آرام و دلپذير مي باشد. هتل آساره در خارج از محدوده طرح ترافيك شهر تهران بوده و از هتل هاي مي باشد كه در غرب شهر قرار دارد و از اين لحاظ جز نزديك ترين هتل هاي شهر به فرودگاه مهر آباد، فرودگاه حضرت امام و ميدان آزادي مي باشد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط حفاري | ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳:۳۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل كوثر تهران و هتل بزرگ تهران


امروز مي خوام درباره خياباني در تهران باهاتون صحبت كنم اين خيابان كه قبلا خيابان پهلوي ناميده ميشده و هم اكنون خيابان وليعصر ناميده مي شود. بلندترين خيابان خاورميانه به طول 18 كيلومتر كه شروعش از ميدان راه آهن و در انتها به ميدان تجريش مي رسد. و يكي از بهترين هتل هاي چهار ستاره تهران رو در دل خوش قرار داده است. هتل بزرگ تهران از امكاناتي مانند استخر، سونا، جكوزي، ماساژه در چند طبقه، و با ارائه خدمات ويژه به معلولين عزيز پذيراي ميهمانان مي باشد. كافي شاپ هتل در طبقه همكف با فضايي آرام و دلنشين و سرو انواع نوشيدني هاي سرد و گرم و شيريني هاي متنوع پذيراي شماست. اما اين خيابان جذابيتي ديگر هم دارد 60 هزار درخت چنار پوشيده شده اما متاسفانه الان كمتر از 6 هزار چنار دارد. هتل ديگري چشم آدم را خيره خود مي كند هتل كوثر تهران است. اين هتل نيز چهار ستاره و دسترسي به مراكز اداري، تجاري، درماني، آموزشي و تفريحي شهر تهران نياز به استفاده از وسيله نقليه نداشته و با پياده روي در خيابان وليعصر به آساني به سمت مقصد خود حركت نماييد. علاوه بر اين هتل كوثر با معماري نيمه سنتي خود يكي از جذاب ترين هتل هاي چهار ستاره پايتخت مي باشد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط حفاري | ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳:۲۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل انقلاب تهران و هتل هويزه تهران


امروز قصد دارم خاطرات سفر كامليا ناپورا خانوم اهل لهستان را با شما در ميان بگذارم. به نظر اين خانوم لهستاني سفر كردن را دوست دارد و دليلي براي استقلال و اعتماد به نفس خويش مي داند. اين خانوم لهستاني هتل انقلاب تهران رو مد نظر داشته براي اقامت تهران برگزيد. هتلي با رستوران گردان كه جزء اولين رستوران هاي گردان ايران.  اما گفته هاش درباره تهران از نظر او خيابان هاي تهران حداقل از 4 لاين ماشني تشكيل ميشه و هر دفعه مجبور بودم در خيابان بدوم. البته او مي گويد قبلا شنيده بوده كه تهران شهر زيبايي نيست امام احساس مي كرده از اين شهر خوشش مي آيد. هتل من تقريبا در مركز شهر قرار داشت بخاطر همين انتظار داشتم مكان هاي مهم شهر در اطافم باشد. امام به نظر مي رسيد مركز شهر تهران با آن چيزي كه در بقيه شهرها وجود دارد متفاوت است. براي همين هتل خودم عوض كردم و چند شب پاياني سفرم را در هتل هويزه تهران اقامت كردم يك هتل چهار ستاره و در طبقات زياد بزرگ و لوكس تمام انتظارات من رو برآورده مي كرد هيچوقت فكر نمي كردم همچين هتل هاي خوبي در تهران باشد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط حفاري | ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳:۲۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل اسپيناس پالاس و اسپيناس پالاس


سعادت آباد محله اي مرفه نشين تهران كه در سال هاي اخير رشد زيادي پيدا كرده است. دسترسي خوب به بزرگراهها خيابان هاي عريض و ترافيك روان و امكانات شهري مناسب از جمله ويژگي هاي اين منطقه است . اما از ويژگي خيلي مهم اين منطقه مي توان به وجود هتل اسپيناس پالاس اشاره كرد. اين هتل هتل اسپيناس پالاس با وجود اتاق ها و سوئيت هايي كه با آخرين تكنولوژي هاي روز طراحي شده و با ارائه سرويس هاي باكيفيت از برترين هتل هاي تهران مي باشد. هتل تلاش مي كند با ارائه ۴۰۰ واحد اقامتي شامل سوئيت هاي مجلل و مدرن، كه تجهيز شده با بهترين سيستم هاي كنترل دما، امكانات صوتي و تصويري، تلويزيون LCD، تلفن، اينترنت پرسرعت بي سيم، دسترسي به شبكه هاي خبري ماهواره اي به همراه سيستم تهويه مطبوع مركزي تجربه اقامتي همراه با آرامش را براي شما فراهم آورد. رستوران هاي هتل اسپيناس پالاس با ارائه انواع غذا هاي مديترانه اي در رستوران لاتون در طبقه سوم هتل و رستوران ايراني نيز با سرو انواع غذا هاي ايراني پذيراي ميهمانان مي باشد. همچنين كافي شاپ هتل در كنار فضاي لابي با ارائه‌‌ انواع نوشيدني‌هاي سرد و گرم، اسنك‌‌هاي لذيذ، سالاد و ساندويچ روز در خدمت شماست.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط حفاري | ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳:۱۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل هما تهران و هتل اوين


تهران پايتختي هميشه بيدار و يك شهر شلوغ است شهري با امكانات متنوع زندگي را بسيار آسن كرده است. اگر يكم بگرديم مي توانيم از مدرن بودن اين شهر بهره برد و در آن خوش بگذرونيم. من فكر مي كنم چرا بايد به اين برج بريم به نظر من چون بلندترين برج ايران چشم انداز بي نظيري داره تفريحات متعددي داره مقصد خوبي براي تفريح كودكان است. امام هتل هاي نزديك اين برج هتل هما تهران كه هتل پنج ستاره و با تخفيفي كه در سايت رزرواسيون آريا وجود داره معقول به نظر مياد رستوران هاي بنام هتل هما به دليل سرو تازه ترين، مطبوع ترين و لذيذ ترين غذاهاي ايراني و فرنگي در تمامي فصول سال زبانزد هستند. با حضور در هر يك از اتاق ها و سوئيت هاي زيبا و مجلل، مركز تجاري، سونا و جكوزي منحصر به فرد، تجربه ماساژهاي درماني و نيرو بخش و رستوران هاي با شكوه كه بهترين طعم ها را به شما هديه مي دهد، به ياد ماندني ترين ساعات زندگي تان را با ما تجربه كنيد. ما در هتل هما تهران، سنت و مدرنيته را در هم آميخته ايم تا با ايجاد فضايي گرم و صميمي، حس در خانه بودن را به شما هديه كنيم و مفتخريم از اينكه ارائه دهنده خدمات و تسهيلات متفاوتي مي باشيم. هدف ما تضمين اقامتي آسوده، لذت بخش و خلق خاطره هايي به ياد ماندني، طي مدتي است كه ميزبان شما هستيم و اين مهم را با بهره گيري از مدرنترين تكنولوژي و دانش روز و بهره مندي از باتجربه ترين پرسنل هتلداري براي مهمانان خود مهيا نموده ايم.هتل ديگري هم درنزديكي هست كه چهار ستاره هتل اوين كه استخر روباز داره و يه عالمه رستوران براي آدماي شكمو.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط حفاري | ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳:۰۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |